Nástěnný foto kalendář AK Medlánky

Letecké zajímavosti aneb co kdo objevil na internetu.

Moderátoři: Roman, Dandys

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

Nástěnný foto kalendář AK Medlánky

Příspěvek od bumper » čtv kvě 10, 2018 3:12 am

Zdravím,
chtěl bych se tu jen informovat o tom, jestli by byl zájem o kalendář vytvořený z výběru mojich fotek vyfocených v průběhu let na letišti Medlánky. Moje fotky asi všichni znáte, takže budete mít představu co od toho očekávat. Konkrétně by se jednalo o 13 stránkový roční nástěnný kalendář formátu A4 digitální tisk za cenu +- 300,- Kč.
Berte to prosím jen jako čistě informační věc pro mě, zatím nic neslibuju, jen sonduju, jestli by byl o něco takového vůbec zájem. Kdyby tu byl snad někdo, kdo moje fotky nikdy neviděl, tak tady se může podívat http://medlanky.bumper.cz/foto.html ( koukejte na fotky v rozmezí let 2009 - 2014, které jsou focené zrcadlovkou ) další roky jsem si dělal spíše reportážní fotky kompaktem, které nejsou co se týče TK tak dokonalé.
Obrázek Obrázek

Ufok

Re: Nástěnný foto kalendář AK Medlánky

Příspěvek od Ufok » čtv kvě 10, 2018 9:00 pm

A fotky budeš Franto vybírat ty, nebo bude anketa? :twisted:
Nejezdím rychle, létám nízko...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » sob kvě 12, 2018 2:30 am

Ufok píše:
čtv kvě 10, 2018 9:00 pm
A fotky budeš Franto vybírat ty, nebo bude anketa? :twisted:
Fotky vyberu já :) Tedy pokud ten kalendář budu nakonec dělat.
Obrázek Obrázek

Ados

Příspěvek od Ados » ned kvě 13, 2018 11:51 pm

Super, tak to jsem určitě pro. :)
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » stř kvě 23, 2018 2:11 am

Koukám, že zájem je obrovský, no aspoň vím, že něco takového nemá smysl dělat :roll:
Obrázek Obrázek

Ufok

Příspěvek od Ufok » sob kvě 26, 2018 9:21 pm

myslím, že je to tím, že fórum jako takové už není tolik v kurzu jak dříve...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » ned kvě 27, 2018 3:05 am

No má to 54 zobrazení a dvě odpovědi, tak nevím. :?
Obrázek Obrázek

Helča

Příspěvek od Helča » úte kvě 29, 2018 1:05 am

Možná to je i nějakou aktualizací fóra, která lehce změnila i vzhled stránky - takže i nové příspěvky se zobrazují jinak. Já jsem třeba tento nový příspěvek objevila až teď a to sem chodím docela pravidelně. A s tím zobrazením - chodí sem poměrně dost hostů, tak možná to ani nebyli registrovaní členové, což by vysvětlovalo nedostatek odpovědí (i když nevím, jestli se jejich shlédnutí počítají nebo ne).

Napadá mě - co to třeba avizovat někde v hospodě? Kdyby byl třeba jeden vzorový, který by byl na baru a někde letáček s tím, že je možnost objednání, třeba by se to uchytilo - tou hospodou projde teď v létě fakt hodně lidí a myslím, že poměrně dost z nich jsou i fanoušci lítání :) .
Větší zájem by o to mohl být třeba na Oldtimer víkendu. Fotky máte moc hezký, možná by jim seděl i větší formát, než A4 8) , ale chápu, že možnosti nejsou zase úplně neomezené :) každopádně je to dobrý nápad, jen, jak píše Olda, fórum je teď už tak nějak převálcované všemi facebooky, apod.
And let's get one thing straight. There's a big difference between a pilot and an aviator. One is a technician; the other is an artist in love with flight.
— E. B. Jeppesen

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » čtv kvě 31, 2018 1:29 am

Helča píše:
úte kvě 29, 2018 1:05 am
Napadá mě - co to třeba avizovat někde v hospodě? Kdyby byl třeba jeden vzorový, který by byl na baru a někde letáček s tím, že je možnost objednání, třeba by se to uchytilo - tou hospodou projde teď v létě fakt hodně lidí a myslím, že poměrně dost z nich jsou i fanoušci lítání :) .
Větší zájem by o to mohl být třeba na Oldtimer víkendu. Fotky máte moc hezký, možná by jim seděl i větší formát, než A4 8) , ale chápu, že možnosti nejsou zase úplně neomezené :) každopádně je to dobrý nápad, jen, jak píše Olda, fórum je teď už tak nějak převálcované všemi facebooky, apod.
No já to nehodlám dělat nějak ve velkém, spíše jsem myslel pouze pro členy AK. Formát A4 je kvůli ceně, větší formáty už vyjdou moc draho a já na tu výrobu bohužel nedostanu žádnou množstevní slevu, to bych toho musel nechat udělat moc. Ale ještě si to teda nechám projít hlavou :)
Obrázek Obrázek

Ufok

Příspěvek od Ufok » pát čer 01, 2018 7:30 pm

Franto za mě je A4 malá, líbí se mi ten formát co je v hospodě na zdi vedle dveří...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » sob čer 02, 2018 2:04 am

Max velikost co se dá ve firmě kde to nechávám dělat udělat je A3, abych z toho taky něco měl, musel bych ho prodávat za 500,- a to už nikdo nekoupí. Další zádrhel je, že ten formát dělají jen na výšku, což je na moje fotky k ničemu. Na šířku dělají o pár cm menší, ovšem za stejnou cenu.
Obrázek Obrázek

Odpovědět