Vzpomínky na Soustředění v Hronově (29.7. - 7.8.2011)

Pouze čistý bulvár!

Moderátor: Helča

falkon

Re: Vzpomínky na Soustředění v Hronově (29.7. - 7.8.2011)

Příspěvek od falkon » ned říj 09, 2011 5:21 pm

Špony píše:
falkon píše: Tesim sa na dalsie kapitoly.... v ktorych sa mimo ine budeme moct dozvediet, ako sa 4 chlapi pokusali nemenovanej slecne pomoct s vocasom, a kto jej ho tam nakoniec zasunul! ;)
Kdyz uz ses u tech polopravd, tak je treba zminit, kdo te naucil zasouvat ocas do Lima Yankeey :-D
No prave ze mna este nikto!!! A tak si to do Lima Yankeey zasuva stale len isty nemenovany HŠ... ;)
Epitaf pro piloty malých sportovních letadel

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

jozefhartinger

Příspěvek od jozefhartinger » ned říj 09, 2011 6:52 pm

falkon píše: [*] v pondelok bol v prvej runde s M28 Jozko Hartinger, nie ja :) A s M35-kou letel Pepa Vavra.
Roman, mas v tom totalne nepresnosti. :P V pondelok sme lietali len s Ka-7.

Pre uplnost sme teda leteli v utorok ja s M-28 a Pepa Vavra s M-35. V druhom kole ja s M-35 (ano Helen, tu nulicku si tocila spolu s M-35) a Roman v M-28.

Ados

Příspěvek od Ados » pon říj 10, 2011 7:27 am

Tou nuličkou myslíš to jak ses ohlásila po větru a následně začala na okruhu točit za slov Jiráska: "já tu holku zabiju!" ? :muhehe:
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

Helča

Příspěvek od Helča » pon říj 10, 2011 10:43 am

Ados píše:Tou nuličkou myslíš to jak ses ohlásila po větru a následně začala na okruhu točit za slov Jiráska: "já tu holku zabiju!" ? :muhehe:
:?: O ničem takovým nevím, jen vím, že jsem tam nebyla sama a jediné, co mi přišel Petr Jirásek po přistání říct bylo, že se mu líbilo moje přistání, takže kdyby měl něco proti kroužení na okruhu,něco by řekl... :?:
And let's get one thing straight. There's a big difference between a pilot and an aviator. One is a technician; the other is an artist in love with flight.
— E. B. Jeppesen

Ados

Příspěvek od Ados » pon říj 10, 2011 4:29 pm

Že jsem něco říkal... :lol:
Obrázek

Helča

Příspěvek od Helča » pon říj 10, 2011 4:32 pm

3.8. středa 6. den - Létání po horách

Postavili jsme "grid" a dohodli se, kdo s čím poletí v 1. rundě. Letěl Adam s Bílým Orlíkem, Pepa H. s M-35, Ondra se Žlutým Orlíkem, David s Cirrusem a Roman s M-28.
Pepa s Adamem se vydali na Krkonoše...
Obrázek
Obrázek
...Ondra na Orlické Hory a David uletěl třístovku!
Hlavně nezapomínejte na Romana, aby se necítil opomíjený, protože uletěl 240 km s M28 průměrem asi 70!!! :muhehe:
Po příletu domů jsem letěla 2x s Bílým Orlíkem. Každý let tak 35 minut, ale Pepa trval na tom, že mi to dá na CPSku, což taky udělal...Ale byly to pěkné lety - chvíli pozdně odpoledního kroužení ve stoupáku se žlutým Orlíkem a Bílým Blaníkem a později i místní Ka-7.
Pak se Jarda školil na Orlíka.
Následně jsme jeli nakupovat něco na večerní grilování... Vtipná byla prodavačka v uzeninách, která se (alespoň mně to tak přišlo) klukům snažila neustále vnutit druhý kus jakési klobásy. Podařilo se jí to.

Mezi těma dvěma mými lety přišel Laďa a povídal cosi o "Myšičce Kočičce", což jsem příliš nepochopila. Ukázal mi ji až po přistání. Ono si jí nešlo nevšimnout, když přilákala pozornost všech kluků na míle daleko. Téměř okamžitě se tedy rozdělily skupinky na terase při grilování, které probíhalo (jak se ostatně dalo čekat) až do pozdních hodin.
And let's get one thing straight. There's a big difference between a pilot and an aviator. One is a technician; the other is an artist in love with flight.
— E. B. Jeppesen

falkon

Příspěvek od falkon » pon říj 10, 2011 7:26 pm

Njn... a moju 240-ku s M28 priemerom necelych 70 (za ktoru mam viac bodov nez David za třístovku) si ZASE nikto z redakcie Hromu nevsimne... :'(

... to je hrozna ta chlapska jesitnost, ze?! :-))
Naposledy upravil(a) falkon dne pon říj 10, 2011 10:29 pm, celkem upraveno 1 x.

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

Helča

Příspěvek od Helča » pon říj 10, 2011 7:54 pm

Jasně Romane, jseš strašnej 8) . Mimochodem neurážej Hrom takovýma nadávkama jako Blesk!!!
— E. B. Jeppesen

Ados

Příspěvek od Ados » pon říj 10, 2011 8:02 pm

Ale zase bez "blesku" by to taky nebylo ono. Co by třeba říkal takovej Karel za naší elementárky? "Pí*a hrom!" nezní tak rázně. :muhehe:
Obrázek

falkon

Příspěvek od falkon » pon říj 10, 2011 10:31 pm

Helena píše:Jasně Romane, jseš strašnej 8) . Mimochodem neurážej Hrom takovýma nadávkama jako Blesk!!!
Kua, kua... taketo chybicky ako ze napisem "pondelok" miesto utorka a "Blesk" miesto Hromu sa mi stavaju raz, maximalne 2x za 10 rokov... vazne!! :)

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

Helča

Příspěvek od Helča » úte říj 11, 2011 7:00 pm

4.8. čtvrtek 7. den - Pole

Probudili jsme se do šedivého dne a tak jsme zůstali doma. Létání se neplánovalo a tak kluci vymýšleli všelijaké hlouposti.....
Obrázek
Odpoledne se pod souvislou šedou dekou začaly objevovat malé chmurky. Jarda se rozhodl, že poletí se žlutým Orlíkem.
Obrázek
Po několika hlášeních do rádia (obsahujících zprávy o zhoršení počasí apod...), které zněly nanejvýš tragicky jsme začali mít docela obavy, jak to dopadne. Za chvíli nás však Jarda uklidnil telefonátem z pole, ze kterého jsme vyrozuměli, že všechno je v pořádku. Bylo. Našel si pěknou louku a za chvíli už byli na cestě domů.
Obrázek
Večer se obloha ještě více rozjasnila a my jsme si šli prohlédnout modely větroňů, které tu závodily...
Nakonec jsme (já, Adam a Zbyněk) seděli na terase, neboť se nám nechtělo jít s ostatními do Tritonu (Je to tak správně Romane???). Nejprve jsme si mysleli, že za nimi dojdeme, ale nakonec jsme od toho upustili. Místo toho (pokud si to správně pamatuju) Adam hrál nějaký simulátor na notebooku. Po návratu z Tritonu šli Roman s Pepou V. dělat jednohubky Z Adamových rohlíků!!!!

Adamovy rohlíky:
Obrázek
(Zdá se, že Roman něco tušil...)

Adame děkujeme!!! :muhehe:
— E. B. Jeppesen

Dave

Příspěvek od Dave » úte říj 11, 2011 8:03 pm

Ta poslední fotka teda je ale divná! Všimli jste si, že Zábl tam má jenom půlku hlavy? Možná je to duch... Nebo nějaká úprava ve Photoshopu - koho jsi nám smazala, Helčo ;)?

Helča

Příspěvek od Helča » úte říj 11, 2011 8:49 pm

Davide přesně nad tím jsem přemýšlela...ale ty rohy na Photoshop asi nesvedeš! :muhehe:
— E. B. Jeppesen

Ados

Příspěvek od Ados » úte říj 11, 2011 9:19 pm

Jednohubky z mých rohlíků byly myslím až po návratu z tritonu kde sme byli všichni. A nebo já nevim. Každopádně jsem o jednohubkách vždycky slyšel z doslechu a nikdy jsem je neviděl! :evil: Že by legendy a mýty? Nebo jen chamtivost "kamarádů"?! :twisted:
Obrázek

Martin Jaroš

Příspěvek od Martin Jaroš » úte říj 11, 2011 10:02 pm

falkon píše:v Tritone v utorok bol s nami mimo ine aj Jarda...
No těch lidí tam bylo (a nejen tam) ještě víc :)

Odpovědět