26.2.2011 ( testovací den ) Alps XL HD

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

26.2.2011 ( testovací den ) Alps XL HD

Příspěvek od bumper » ned úno 27, 2011 3:03 pm

V sobotu proběhl neveřejný testovací polet nad Alps XL v sestavě BUM, DC, HS a VR. Bylo to parádní a proto sem přidám moje screeny z letu ( já se totiž opravdu kochal a taky proto jsem 3x skončil rozplácnutej na skále :!: ) Jsem docela zvědav, jak dopadnu v pondělí :roll: Jako vůbec nejzábavnější čast testů byl označen let č.3 ( pracovně nazván protahování štěrbin ) kdy jediný HS pochopil, kudy pravá cesta vede a dolítl až do cíle. Naopak 3 debilové :muhehe: BUM, DC a VR vyletěli na cestu pěkně za sebou jak kachny s tím, že protáhnou všechny štěrbiny co po cestě najdou :rotfl: ( myšleno údolí v horách ). První cenu získal VR, který dokázal protáhnout neuvěřitelných 5 štěrbin, ale na konci páté mu došel dech a upadl. Stříbrným štěrbinářem jsem se stal já, ja sice protáhl pouze dvě štěrbiny, zato tak dukladně, že tu poslední jsem vybrousil po 38 km letu až na skálu. Jsem prostě dobrej :!: DC si vybral jako jediný tu největší díru :mrgreen: a podařilo se mu z ní zázrakem dostat, tím pádem dostal jen třetí místo na bedně štěrbinářů, protože odborná porota se usnesla, že sice protáhl během letu jednu mega díru, ale jeho technika broušení nebyla zdaleka tak dokonalá a vytrvalá, jako jsem to předvedl já a hlavně VR :pohoda: HS letěl pěkně v pohodě po svahu a co se týče štěrbin, tak se v průběhu letu zjistilo, že ho štěrbiny asi vůbec nerajcujou :shock: Kdyby chtěl někdo tu tragikomedii videt, tak tady je společný záznam letu :arrow:

http://www.condor-club.eu/showrace/0/?f ... 7&rp=39130

No a teď už ty slibované screeny. Nechám je bez komentáře.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Re: 26.2.2011 ( testovací den ) Alps XL HD

Příspěvek od CaesarD » ned úno 27, 2011 5:10 pm

Tak i já mám něco málo nacvakáno...

Úsťová rychlost po pásce, 274,8kmph
Obrázek
Nástup k ledovci
Obrázek
A je to tu
Obrázek
V takové výšce člověka trošku zlobí flutter, nemůže tlačit tak jak by chtěl
Obrázek
Jezírko
Obrázek
Přímo po kurzovce zavazely CU, někdo přeskakoval, někdo podlítaval a někdo šel skrz...
Obrázek
Obrázek
Městečko
Obrázek
Nástup do dokluzové štěrbiny, závidím těm co se už rozbili a nemuseli toto podstoupit
Obrázek
Konečně se trošku rozevřela...
Obrázek
Haleluja
Obrázek
Navrcholu mé vysněné štěrbiny
Obrázek
Pak už to byla pohoda, jen jsem se moc kochal, až se dokochal...
Obrázek
David C;)

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CaesarD » ned úno 27, 2011 8:24 pm

bumper píše: DC si vybral jako jediný tu největší díru :mrgreen: a podařilo se mu z ní zázrakem dostat, tím pádem dostal jen třetí místo na bedně štěrbinářů, protože odborná porota se usnesla, že sice protáhl během letu jednu mega díru, ale jeho technika broušení nebyla zdaleka tak dokonalá a vytrvalá...
Moje technika nebyla dokonalá a vytrvalá, ale za to rázná a díky tomu jsem se dokázal jako jedinej z ní vylízat :pohoda: a letět dál :wink:
David C;)

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » ned úno 27, 2011 10:01 pm

Dokázal jses vylízat :shock: , tak to se asi bude muset znovu sejít komise a přehodnotit výsledky. Ono vylízat jednu velkou megadíru může být někdy složitější a náročnější, než vybrousit 5 štěrbinek, tak já ti nevím :mysli: , vyřešíme to raději s Vráťou při další tréninku :muhehe: Už tak jsme zabrousili zbytečně moc do detailů, co se týče náročnosti plachtění v horách.
Obrázek Obrázek

Špony

Příspěvek od Špony » ned úno 27, 2011 11:05 pm

Pro porovnání s horšími texturami pro ty, kterým na tu krásu PC nestačí.

Do pásky se to muselo tlačit ve skluzové konfiguraci. I tak proklesat 1200metrů chvilku zabralo
Obrázek

Skluz s Venoušem jde taky
Obrázek

Aerovlek za Turbem
Obrázek

220 a na váriu skoro nula
Obrázek

Přízemní let
Obrázek

Tak tak, že jsem nezavadil
Obrázek

Fronta na štěrbiny
Obrázek

Opravdu je poznat kde je zima a kde už začíná jaro
Obrázek
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

Ufok

Příspěvek od Ufok » ned úno 27, 2011 11:27 pm

dobré fotky i komentáře :mrgreen:
před chvílí jsem skončil taky jeden pokusnej let a bylo to moc super.
Tak se těším na zítra, jen doufám, že nebude přesčas a stihnu se připojit...
zdar Olda
Nejezdím rychle, létám nízko...

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dandys » ned bře 06, 2011 9:12 pm

bumper píše:Dokázal jses vylízat :shock: , tak to se asi bude muset znovu sejít komise a přehodnotit výsledky. Ono vylízat jednu velkou megadíru může být někdy složitější a náročnější, než vybrousit 5 štěrbinek, tak já ti nevím :mysli: , vyřešíme to raději s Vráťou při další tréninku :muhehe: Už tak jsme zabrousili zbytečně moc do detailů, co se týče náročnosti plachtění v horách.
Dlouho jsem nad daným problémem přemýšlel a musím konstatovat, že vylízat se z jedné pečlivě vybrané štěrbiny je co do provedení jistě hodnotnější navic, když si na tom dal David tak záležet. Můj případ mě tímto degradoval na štěrbinového dělníka, kdy jsem projel snad všechny štěrbiny, které se mi nabídly a v poslední jsem dokonce skončil, ale ve výsledku je mé dílo roztříštěno a rozmělněno. Kdežto Davidovo zůstává v celku a v plném lesku.
Není umění být dobrým pilotem, ale být starým pilotem! Obrázek

Odpovědět