25.10.2010 - Frýdlant

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

25.10.2010 - Frýdlant

Příspěvek od bumper » ned říj 24, 2010 6:44 pm

Obrázek Obrázek

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: 25.10.2010 - Frýdlant

Příspěvek od Dandys » pon říj 25, 2010 10:44 am

Už se moc těším! Bude to dnes můj první multiplayer závod v Condoru. :travar:
Není umění být dobrým pilotem, ale být starým pilotem! Obrázek

VasekF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VasekF » pon říj 25, 2010 4:23 pm

Už se bojííím :-) Dynamicem, nebo Vivatem bych s vámi letět nemohl? Hledal bych vám po cestě stoupáky :-D Kdo bude na teamspeaku? Minulej rok tam jenom funěl David C a jinak žádnej smysluplnej pokec!
Až kolem vás prohrčí ocelový pták OK5100, vezměte čepice, hoďte je do vzduchu a křičte VIVAT!!!

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dandys » pon říj 25, 2010 4:41 pm

Já bych na TS chtěl určitě být, protože jsem na něho z dob WarBirds a Šturmoviku hodně zvyklý a myslím si, že bez něho je to o ničem, jenže se k serveru, co udává na své stránce Bumper nemůžu připojit. Stáhl jsem si teď nového klienta TeamSpeak 3, tak nevím zda ho server podporuje nebo čím to může být. Je ta adresa ještě vůbec platná?

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon říj 25, 2010 5:33 pm

Dandys píše:Já bych na TS chtěl určitě být, protože jsem na něho z dob WarBirds a Šturmoviku hodně zvyklý...
TS bych pro letosek chtel poresit i ja, jelikoz mam konecne nove PC, kde mi mozna bude konecne fungovat i neco jako mikrofon :zpevak: Snad to do priste nejak osefuju a najdeme nejaky funkcni server. Ale Vrato neboj se nic, zabava je to i bez TS, akorat musis dostat do tlap ten grif, kdy behem toceni stoupaku pustis knipl, :joystick: nohy si das za krk a datlujes na klavesnici, ze jsi prave chytl nejakej zas*anej rozpad a podobne, nacez to ukoncis tim, ze jsi kvuli tomu posra*ymu datlovani do pismenek :doh: vypadl i z toho pul metriku :mrgreen: Ja se ted ale " bavim " ladenim ovladacu pro grafarnu a pokud u toho neprijdu o nervy, tak pak se pustim do toho TS. Doufam, ze ten kram podporuje Win7 64bit.
Obrázek Obrázek

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dandys » pon říj 25, 2010 6:02 pm

Jo četl jsem si Tvoje trable s ovladači a musím říct, že jsem Ti velice vděčný, protože jsem také uvažoval, že si nainstaluji nové ovladače na moji nvidii.

Jinak jsem TS rozchodil a bylo to opravdu tím, že jsem si stáhl klienta TS3 v domění, že je to poslední verze, ale ona je to úplně jiná větev. Takže po nainstalování TS2 vše maká jak má a jsem momentálně v kanálu Condor A. Škoda, že Tě Franto dnes neuslyším, ale do příště to prosím rozchoď :bfu:

Jinak co je to psaní za letu vím moc dobře, a proto tak velice prosazuji TS. Když jsem hrál WarBirds tak se psalo furt a když přišel TS nabralo létání úplně jiný rozměr a nové emoce.
Proto bych mírně upravil poznámku co máš na webu "pro případné zájemce, není podmínkou" na "pro všechny zájemce, je podmínkou!". :muhehe:

Špony

Příspěvek od Špony » pon říj 25, 2010 8:04 pm

Shit, zku*venej socko trolejbus. Ujelo mi to před nosem a nestihl jsem join time. Zítra napíšu stížnost na Debilní Prasácký Magory z Brna
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CaesarD » pon říj 25, 2010 11:07 pm

První vlaštovka z Frýdlantu, první task FL2010 a pohoda jako tam. Sešlo se nás cca 11kusů z toho 4 medlaňáci. Jeden omluven pro blbost a jeden špatně cvakl lístek v šalině:) Bude nás více?
Jinak byla velká sláva, leťel s námi poprvé Dandys :shocked: 3xhurá:)

Čisto, velké rozestupy mraků, pod kterými byly naštěstí docela slušné zvedy. Já se po vypnutí plácal a celých 25min do startu jsem se nemohl dostat ani do 2100m odletové výšky, zatímco většina pilotů odešla po startu do pásky, já využil ještě celých 15min po pásce než jsem odešel. Podobný scénář jako kdybyste četli "Jak jsem si šel ...", do první otočky u Zywiec to byla velká jízda, předjel jsem poslední tři a Vráťu nechal u státní hranice s Polskem, jelikož neměl pas:) už i průměr na prvním rameni byl velice slušný. V polovině druhého ramene jsem dojel špici pelotonu, kterou jsem vystřídal a mazal na Tatry, po otočce jsem měl rychlostní náskok celých 12km/h. Jenže moje letošní štěstí/smůla z dokluzů se semnou táhne i v condoru. Ač jsem si byl vědom krásného náskoku a rostoucích kopců předemnou, tak jsem opět dokázal udělat několik chyb a náskok se rázem zmenšoval a kopce viděl stále z horšího úhlu. Nakonec jsem vpadl do Beskyd a rozhodl se zdolat Lysou z jiné strany než je mojím špatným zvykem a věřte nevěřte, bylo to mnohem příjemnější než přelítávat vodní nádrž Šance :wink: Když už to vycházelo, tak jsem si dokluz náležitě užil :wink:

Východní dokluzová cesta přes Morávku :) (Dle Standy P. neexistuje:))
Obrázek
Tam je letiště
Obrázek
Dokluz
Obrázek
To musí být:)
Obrázek
David C;)

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon říj 25, 2010 11:55 pm

Taky pridam par obrazku. Tentokrat to bylo opravdu paradni politani, vecna skoda, ze se nas neseslo vic, ale to bych se porad opakoval. Celkem nas ale nakonec bylo 11 a to zase tak spatne neni. No a taky s nama poprve letel Dandys, coz mi udelalo velkou radost a na priste musim poladit ten TS, protoze pri Vratove rychlosti budou 200km tasky trvat asi tak 6 hodin, takze bude dostatek casu na kecani :mrgreen: Muj start probehl relativne dobre, hned pro zapnuti lana a rozjezdu v aerovleku za necim, co vydava zvuk jako poranenej komar ( Dynamic ) se mi rozdrncel mobil, takze jsem jednou rukou ridil ve vleku a druhou vzal hovor kde se ozval Vasek, ze ho to vykoplo a ze ma modifikovanou scenerku a co to je jako za bordel :x :muhehe: Takze bylo jasny, ze Vasa dnes nepoleti a vykouri doma zlosti asi celej karton :pohoda: Behem hovoru jsem trochu nastoupal a dal uz se venoval rizeni, rotax me dotahl az k vrcholu kopce, kde me v zatacce pred vypnutim malem omlatil o sisky.

Obrázek

No a dal uz to bylo na pohodu, start jsem provedl opet systemem, kdo prvni vyleti vyhraje a opet jsem na konci videl, ze moje taktika rychleho uprku byla opet na hovno :) a staci tak na bramborovou medailu. No a ted jeste par kochacich obrazku z letu, nova scenerka je zase o kus dal co se tyce grafickeho zpracovani, takze se da za letu i kochat :) Ostatne co taky jineho delat na scenerce od mistra textur Kocha, nez se tam kochat :muhehe: ze :roll: Vrata si to dokonce vychutnaval tak intenzivne a tak nizko, ze skoncil po 100km v polu, ale i tak vsechna cest, letel s nama poprve.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Takto to vypada, kdyz si naplanujete dokluz a nekdo pred vas tesne pred cilem postavi kopec :-D ale preskocil jsem to a doletel :)

Obrázek

A jeste konecne vysledky:

Obrázek
Obrázek Obrázek

Odpovědět