23.3.2010 nad Nove Mlyny

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

23.3.2010 nad Nove Mlyny

Příspěvek od bumper » pon bře 22, 2010 1:18 am

Tak tentokrat snad zase v plne polni na startu :) nebude to zadna dlouha streka.
http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm
Obrázek Obrázek

d.aemon
Kontaktovat uživatele:

Re: 23.3.2010 nad Nove Mlyny

Příspěvek od d.aemon » pon bře 22, 2010 10:03 am

Kua tak to bych i doletět moh :-D Už se těším :-)
Obrázek
L-13, L-23, VT-116 (1 pole)... do brusů daleko, ale pracuju na tom =o)

Jan Gottvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Gottvald » pon bře 22, 2010 5:57 pm

Myslím, že všichni zkončíte v poli! Hlavně Dolní Věstonice, Popice a Pouzdřany. Tolik vinných sklípků na km už nemůže být !!!

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » úte bře 23, 2010 2:52 pm

Dobra poznamka, takze vsichni pekne lahvinku vina :pidu: a hura do " luftu " :muhehe:
Obrázek Obrázek

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » stř bře 24, 2010 12:30 am

No byl to boj :roll:

Obrázek
Obrázek Obrázek

falkon

Příspěvek od falkon » stř bře 24, 2010 11:08 am

bumper píše:No byl to boj :roll:
Akoze?!? Ved si sam hovoril, ze "sem-tam jsou krasne dvoumetry", no nie?!? :))

Inak to bol vcelku pekny let, som rad, ze mi to konecne nespadlo, hoci som pozoroval nejake graficke artefakty v mestach. Clovek asi nemoze chciet, aby fungovalo uplne vsetko, co? :-|
Epitaf pro piloty malých sportovních letadel

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » stř bře 24, 2010 12:00 pm

falkon píše:
bumper píše:No byl to boj :roll:
Akoze?!? Ved si sam hovoril, ze "sem-tam jsou krasne dvoumetry", no nie?!? :))Inak to bol vcelku pekny let, som rad, ze mi to konecne nespadlo, hoci som pozoroval nejake graficke artefakty v mestach. Clovek asi nemoze chciet, aby fungovalo uplne vsetko, co? :-|
No ja rikal, ze je krasne, slunicko sviti a pravda, az za nove mlyny jsem se vam smal, to jsem si to sinul prubezne na 4 fleku a fakt jsem nemel problem :)

Obrázek

Smula nastala az za tou louzi, kdyz jsem vsadil na jeden mrak, pod kterym bylo mozna tak akorat nekde v polu nasr... :? coz jsem taky po chvilce mohl detailne zjistovat, kdyz jsem se tam propadl na 200 m a uz jen koukal jak na to pole sednu. Nastesti se tam krom zajecich bobku nasel i nepatrny stoupacek 0.2+ a ja byl zachranen.

Obrázek

Sice nez jsem se tam v tom vymotal do 900 m, tak uz byla pulka lidi v cilu, ale tak hlavne jsem nakonec dolitl a bez vody ( tou jsem radne zalil to pole ve smrtelne kreci ) :) jsem nakonec mel na poslednim stoupaku pres 3m, to uz mi bylo ale houby platny :lol:

Obrázek

Legracni bylo, jak po startu vetsina lidi, jeee, kratka trat, to bude sprint, rychlovka a nakonec se to tam vsechno placalo, jak kapri na suchu :muhehe:
Jo a zabavne bylo i tomasovo pristani bez brzd na pojizdecku, zde vidite jeho kridlo, Tomas byl vymrsten do bazenu a zbytek vetrone skoncil az za bazenem, no hovado to je :muhehe:

Obrázek

Ten patch by mel fachat bez nejakych artefaktu, to uz bude spis nastavenim grafiky.
Obrázek Obrázek

Jan Gottvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Gottvald » stř bře 24, 2010 9:00 pm

já to hnedle říkal. Na skléééépkyyyy!!!

d.aemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od d.aemon » čtv bře 25, 2010 10:18 am

Já teda po cestě nikde nebojoval takhle na krev a průměrně se ty stoupáky na cca 2 metrech držely, jen se musím naučit neplácat někde pod základnama, vybírat jen opravdu silné stoupáky a hlavně si to pelášit na rychlosti kupředu. Ta moje průměrka nic moc. Všichni dávno seděli na pivu a já se plácal někde za Pohořelicema.
Ale zase se našli jedinci, co to v luftě neudrželi, takže jsem spokojený :-D
Pokud jde o to přistání, tak to nechápu. Já na zemi zavřel brzdy, abych ke klukům dojel, a když jsem chtěl brzdit kolečko, tak to prostě nic neudělalo. A už jsem se řítil Bumperovi na křídlo. Beztak tam musí mít černou šmouhu od mýho kolečka. A divím se, že zůstal v celku :-D
Jinak se mi to moc líbilo. Plácat se nad nížinama je psychologicky mnohem jednodušší, než se hrabat přes hory, co tě kdykoliv uzavřou a nepustí dál. Fuj...
Obrázek
L-13, L-23, VT-116 (1 pole)... do brusů daleko, ale pracuju na tom =o)

Odpovědět