23.2.2010 - Hronov

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

23.2.2010 - Hronov

Příspěvek od bumper » sob úno 20, 2010 4:48 pm

Tak navstivime zase dalsi letiste, tentokrat to nebude na Slovensku, ale u nas.
http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm
Obrázek Obrázek

bumper
Kontaktovat uživatele:

Re: 23.2.2010 - Hronov

Příspěvek od bumper » stř úno 24, 2010 2:04 pm

Nejak se mi dneska nechce nic psat :) tak davam jen vysledky. Z vykonu mistnich borcu bych asi pro tentokrat vyzdvihl snad jen romana, kterej po prvnim startu po vypnuti a kratkem rekognoskovani mistniho terenu v okoli letiste nabral kridlem nejblizsi vysazenou hrusku :muhehe: a odporoucel se do restartu. Dalsi start uz se mu povedl, ale po nekolika minutach nam zahadne zmizel v bermudskem trojuhelniku a uz ho nikdy nikdo nevidel ( odpojil se ) :? Taky honza si daval dvakrat restart a startoval az dost dlouho za ostatnima, ten ovsem predvedl naopak velice pekny vykon, kdy nas vsechny pomalu dolitl a v konecnem poradi me dokonce predbehl :shock: DC letel tak nejak normalne, tedy presneji krasna bramborova medaile. Vasek na pohodu, ROB to posadil na louku na 85km a napsal, ze to je rukama :) a DJ nekde cestou tusim upadl, ted presne nevim. Ja jsem to standartne podelal nad kopeckama i kdyz do prvniho otocnaku jsem se priritil systemem hozeneho ostepu na prvnim miste, ale ja holt ty kopce nejak nemam rad, motal jsem se tam jako hovno pod splavem a celej muj naskok byl v pr.... :|
Tak jeste ta konecna tabulka - na startu bylo 16 kousku, na serveru nakonec zustalo 14 kousku a z toho to dotlacilo az do cile 9 kousku. Pekna ucast, pekny zavod 8)

Obrázek
Obrázek Obrázek

VasekF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VasekF » stř úno 24, 2010 3:28 pm

Já jsem si včera užil učebnicový stav fází ODS (čti Orel-Debil Stav). Po pásce jsem pronásledoval bumpera v jeho oštěpování a s vidinou menších rostoucích mraků jsem vesele klesal. Stoupáky rozbitý, rychlost kolísala (nebylo to tím rumem s kofolou???). Otočili jsme první otočňák (bumper byl tak +200 nade mnou) a letěli do kopců na Ještěd. Pohrdl jsem bumprovým mrakem a rozbitýma jadýrkama a letěl doprava pod další mrak. Pár osmiček a pak už jen slova p*ča, p*ča, p*ča! Frantík si to vytočil a já se nad městem snažil zachránit. Nějak jsem se dovrávolal do poloviny zvedu a s vidinou stabilního pětimetru zamířil na šišky. Tam to dalo 3m, ale načazenej peloton, co si dobíral jenom do báze už dávno klouzal na hřebeny kolem Sněžky. Vybabral jsem se na přeskokovou výšku přes hory a směle vyrazil. Ale ejhle. Plazil jsem se nad přírodní rezervací a plašil veverky a sviště. Sněžku jsem minul -100 a mířil do Obřího dolu.

Obrázek

Ujišťoval jsem se pohledem nalevo nahoru, že sluníčko opravdu bude prát do svahu a skalek a zachráním se. No .. něco tam bylo. +4, polovina otočky -2. Trochu boj. Vytočil jsem na přeskokovou výšku +50 nad Pomezní boudy a klouznul se nad horskou planinou na severní svah, kde paradoxně byl stoupák! Chápe to někdo??? Tam jsem zase něco nabral trošku a klouznul se někam do údolí s jižním svahem. Tam jsem naštěstí ustředil a pozoroval Čížu závodníka, jak kropí severní svah a čekal na slohové cvičení o tom, kde co udělal blbě :-) ve zvedu mě dohonil Peťa Lukášek a Honza. Vyrazil jsem za Peťou do Liberce otočit Ještěd. nad Ještědem napečenej kumul. Hmm, nedal nic. Tak hurá klouzat do Hronova. Po cestě jsem nakoupil neštěstí pár pěkných zvedů, takže jsem dotankoval DDH +30 a tlačil s červeným čudlíkem v mřížce. Na chatu psali kluci, jak to na dokluzu krásně neslo. Bohužel pod mrakama. Šišky nic nedávaly. Finální dokluz byl na kost (víc než na krev). Na 200 jsem to dotlačil až pod práh letiště a přitažením doskočil do pásky. Uznávám, že jsem pochybyl, neklouzal optimálně a ledabile zapínal autopilota, zaměřiv na mrak a šel jsem na balkon na cigáro. Kdyby nefoukal vítr, nemusel bych dělt tak velký opravy kurzu do otočňáku :-( Let to byl ale pěknej. Jistě vím, že bych v reálu byl připosranej, ale na počítači se to machruje. Díky za polet.
Až kolem vás prohrčí ocelový pták OK5100, vezměte čepice, hoďte je do vzduchu a křičte VIVAT!!!

falkon

Příspěvek od falkon » stř úno 24, 2010 3:52 pm

Mne to proste nie je sudene, ten Condor... :( Ani upgrade compu nepomohol a stale mi Condor hapruje. Chape to niekto? Dokaze mi s tym niekto poradit? Win 7 64bit & GTX260 & drivery 195.62 & povypinane vsetky stencil buffer + w-buffer + 3D zvuk + HW akceleracia zvuku.

Ten prvy pad mi vyplo grafiku (naco som aspon podla externeho PDA skusil uviest ero do vyvrtky ci to padlo cele, ci len grafika - a podla ocitych svedkov sa mi to podarilo :) takze to je grafikou), pri druhom mi condor zhodil celu masinu - BSoD... :-\

Any idea? :(
Epitaf pro piloty malých sportovních letadel

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

Erik3P

Příspěvek od Erik3P » stř úno 24, 2010 11:43 pm

falkon píše:Mne to proste nie je sudene, ten Condor... :( Ani upgrade compu nepomohol a stale mi Condor hapruje. Chape to niekto? Dokaze mi s tym niekto poradit? Win 7 64bit & GTX260 & drivery 195.62 & povypinane vsetky stencil buffer + w-buffer + 3D zvuk + HW akceleracia zvuku. Any idea? :(
Chape ;) W7+nVidia Condor bug, uz to hodne riesia dlho na ofiku fore:
http://forum.condorsoaring.com/viewtopi ... &start=345

Chysta sa na to patch, vraj uz je v stadiu testovania...
Erik | 3P
––––––––––––––––––
www.virtualsoaring.eu

Ados

Příspěvek od Ados » čtv úno 25, 2010 9:28 am

Erik3P píše:
falkon píše:Mne to proste nie je sudene, ten Condor... :( Ani upgrade compu nepomohol a stale mi Condor hapruje. Chape to niekto? Dokaze mi s tym niekto poradit? Win 7 64bit & GTX260 & drivery 195.62 & povypinane vsetky stencil buffer + w-buffer + 3D zvuk + HW akceleracia zvuku. Any idea? :(
Chape ;) W7+nVidia Condor bug, uz to hodne riesia dlho na ofiku fore:
http://forum.condorsoaring.com/viewtopi ... &start=345

Chysta sa na to patch, vraj uz je v stadiu testovania...
Doufám že 32kovejch sedmiček se to netýká, protože Condor mi zatím (musím zaklepat) nehaproval. :?:
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

Erik3P

Příspěvek od Erik3P » čtv úno 25, 2010 11:04 am

Ados píše:Doufám že 32kovejch sedmiček se to netýká, protože Condor mi zatím (musím zaklepat) nehaproval. :?:
Tyka sa to len W7 (32/64) spolu s nVidiou. ATI a W7, to ludom fachci v pohode.
Erik | 3P
––––––––––––––––––
www.virtualsoaring.eu

Odpovědět