16.2. Východní Tatry

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
CaesarD
Kontaktovat uživatele:

16.2. Východní Tatry

Příspěvek od CaesarD » pon úno 15, 2010 3:33 pm

Pozor, už v úterý 16.2. letíme další condor polétání. Tentokrát vylítáme opět z LZMA(Martin) a letíme přes Malou Fatru (http://www.youtube.com/watch?v=r4IRBUYb1w8) a Vysoké Tatry k první otočce pod Lomnickým štítem, druhá nás čeká v Nízkých Tatrách(http://www.youtube.com/watch?v=89QK-RXyPCI) s návratem přes Velkou Fatru(http://www.youtube.com/watch?v=V87NzV05qUQ). Tudíž uvidíme z kopečků skoro vše, co je na Slovensku možné.

Info zde: http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm

Vysoké Tatry
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
David C;)

bumper
Kontaktovat uživatele:

Re: 16.2. Východní Tatry

Příspěvek od bumper » úte úno 16, 2010 10:03 pm

Dneska to bude strucne. Zakon schvalnosti funguje, takze po hodine a ctvrt se mi seklo s Condorem cele PC, nasledoval hard reset = server v tahu, condor v pr.... :x :x
Na startu bylo 20 lidi a po hodine nas zustalo letet 15, tedy zmena na utery byla pozitivni, ale bohuzel muj HW na to mel asi jiny nazor :evil:
Tak jen tri obrazky ze zacatku zavodu, tentokrat jsem mel stesti a vysla na me Marie :)

Obrázek

Po vypnuti a nalet do stoupaku, kde nas tocilo v jednom stoupaku asi 10, krasa.

Obrázek

Tady jsem jeste netusil, ze za 15 minut uz nepoletim...

Obrázek

No a dal nic, nevim jestli to nekdo doletel offline, uvidime.
Obrázek Obrázek

ONDR4.cz

Příspěvek od ONDR4.cz » stř úno 17, 2010 5:29 pm

No já měl taky problémy. Nejdřív jsem si zapomněl přepnout profil v ovladačích grafiky, což jsem rychle vyřešil a na druhý pokus odstartoval. Při vzletu jsem si uvědomil, že jsem zapomněl natankovat vodu, ale čert to vem. Pak mi bylo divný, že po uplynutí join time se aspoň 15 minut nic nedělo (neobjevilo se Race starts in:). Tak jsem si tak kroužil v blízkosti pásky a cca po půl hodině od připojení se objevilo Host disconnected (asi chvilkový výpadek internetu u mě), takže tím pádem pro mě závod skončil. Offline by mě to nebavilo, tak jsem se vydal na přelet do Prievidze, která byla zrovna akorát na dokluz. Asi po 2 minutách letu jsem nechtěně zmáčkl klávesu Win, kterou jsem před letem zapomněl disablovat, takže mě to hodilo do Windows a už jsem nedoletěl ani do té Prievidze...

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CaesarD » stř úno 17, 2010 8:12 pm

ONDR4.cz píše:Pak mi bylo divný, že po uplynutí join time se aspoň 15 minut nic nedělo (neobjevilo se Race starts in:)
To není nic divného, na všech soutěžích i v condoru se páska závodu otvírá až po uplynutí určité doby po startu posledního závodníka. Takže se čeká až všichni odstartují (1. soutěžní vzlet, opakovaný se už nepočítá).
David C;)

Rob

Příspěvek od Rob » čtv úno 18, 2010 3:29 pm

Ahoj lidi ... škoda toho pádu serveru, neb účast byla hojná ... jak do počtu, tak i co se kvality týká, neb tuším jak Erik, tak Tim lítaj hodně na špici světových soutěží :travar: nicméně nás to asi moc off-line nedoletělo, protože to není ono ... tak jen doufám, že příští úterý se to povede a třeba i v lepší sestavě ... :hopsik:

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » čtv úno 18, 2010 5:33 pm

Ja myslim, ze se povede, Radek Mica mi dal nabidku, ze nam to bude hostovat :jupi: , takze v pripade, ze mi zase zatuhne Condor uz nebude problem pro ostatni a muzete letet dal online.
Obrázek Obrázek

Ados

Příspěvek od Ados » čtv úno 18, 2010 6:56 pm

Z Radka se stane takovej univerzální servr. :muhehe: Hostuje už i šturmovika.
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

Odpovědět