4.2.2010 z LKCM do hor

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

4.2.2010 z LKCM do hor

Příspěvek od bumper » úte úno 02, 2010 11:06 pm

Honza nalajnoval nejakou trat na ctvrtek.
http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm
Obrázek Obrázek

Ados

Re: 4.2.2010 z LKCM do hor

Příspěvek od Ados » úte úno 02, 2010 11:39 pm

á jéje...
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pát úno 05, 2010 11:55 am

Pridavam jen tabulku, tu hojnou ucast uz ani radeji nekomentuju... :? Ja jsem musel bohuzel na chvilu mimo, takze jsem nechal jen pustenej server a neletel jsem :(

Obrázek

DC jeste napise nejaky koment, hlavne honza se docela vyznamenal :rehot: ale adam tentokrat vybaven susenkama, pitim a ja nevim cim jeste konecne doletel, tady je jasne videt, jak dulezita je priprava pred letem ( dostatek potravin a chlastu ) :muhehe:
Obrázek Obrázek

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CaesarD » pát úno 05, 2010 2:06 pm

to BUM: s tím chlastem bych až tak nesouhlasil :mrgreen:

Po pár lidech, kteří jen nakoukli, se dostali do vzduchu pouze 4kousky. Před páskou bylo docela čisto, nevýrazná stoupání a zákeřní spoluletci, kteří hodlali udělat vše pro to, aby tento závod vyhráli :mrgreen: . Tím myslím ten incident, kdy mi při ustřeďování zvedu ještě před páskou, skočil jeden pilot na záda (AJ9 :P ), odnesla to má LSKa a mé ego, když jsem byl ještě obdařen penalty 50b od nestranného Conodra za tuto kolizi a autor se směle smál opodál bez ztáty bodů.(jeho vinu jasně dokazuje šetření ÚZPLN viz. http://www.youtube.com/watch?v=du2LyUA3IwM (omluvte kvality serveru youtube, který zmrší vše co může:)) )

První do pásky skočil HS, po něm AJ9 a já jako poslední, díky vynucenému přistání. Nasadil jsem náhradní levé křídlo a dal si druhý vzlet, po kterém začalo stíhání odlétnutivších:). Honzy jsem viděl o 15km dále, jak to neohroženě tlačí pod hranicí TRA55 a Adama AJ9 placatíjícího se u Lipůvky. Tam jsem jej také přehobloval a od té doby se mi už díval jen na můj krásně naleštěný ocas LSky:), z čehož plyne, že "Láska a dobro vítězí nad zlem" :pohoda: .
V tu dobu se už rodila u HS známá fáze debil a vyhlížení nejbližšího zvedu, jakékoliv kvality. Když jsem jej míjel, byl mezi námi vertikální rozdíl asi 1km a Honza se cpal malinama co rostly hned vedle.

Do první otočky to bylo poněkud slabší, ale po otočení vodní nádrže Pastviny to začala být konečně jízda. Přes pokročilou denní dobu rostal síla i dostupy zvedů, které gradovaly na kopečkách Jeseníku. Další otočkou bylo Vrbno pod Pradědem, kde jsem si dobral do báze a vyrazil směrem k domovu. Letěl jsem západněji od kurzovky z důvodu lépe vypadajících Cu, což se vyplatilo, před TRA55 jsem si přiskočil a narovnal to rovnou pod prostor. Následoval oblíbený dokluz na 180, který jsem řádně přibil k zemi už na 15km:), protáhl mezi auty na parkovišti u Globusu a v patřičné vzdálenosti od aeroklubové věže. A 270km bylo na světě :D

Obrázek
Obrázek
Obrázek

A co závěrem, snad jen, že AJ9 náskok 50b nestačil a Honzovi, ať si z toho nic nedělá, že příště to odletí určitě dál :pohoda:
Obrázek
David C;)

Ados

Příspěvek od Ados » pát úno 05, 2010 8:06 pm

DC: Koukám že tě to docela žere ta kolize. :slint:
Rozhodně nesouhlasím s výsledky šetření ÚZPLN. Musel to způsobit nějakej lag nebo tak něco, protože když sem tě jakoby předlítával, tak sem tě viděl asi 200m jížně odě mě jak točíš větší kružnici a tudíž z mýho pohledu nemohla hrozit kolize aniž by sis mě všimnul. A chvíli po tom mě najednou zezadu a zespoda pod kabinu vrazí křídlo. Zdůrazňuji zezadu a zespoda. Podle těch IGCček bych musel já vletět přímo do tebe zezadu, což je kravina.
Když sme s bumpajzem (ještě před kolizí) letěli za tebou na ten šprajc, tak sem ho taky viděl letět vedle mě, a najednou zmizel skoro půl kiláku za mě.
Abych do tebe takhle vrazil tak bych musel bejt debil, a sám víš že fáze debil začíná až po 35km (HŠ). :muhehe:

Jo a nějak v tom šetření nevidím zmínku o těch třech pivech co jsi měl. :idea: :mrgreen:
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

Špony

Příspěvek od Špony » pát úno 05, 2010 10:49 pm

Já jsem asi něják mimo...včera jsem nezapl Condora a zhruba od 20:30 jsem byl mimo domov. Může mi to někdo vysvětlit?

Po dvou hodinách přemýšlení:
Mám chaos v hlavě, vůbec nevím, co jsem včera dělal a to jsem ani nepil. Je to divný...
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

Odpovědět