Strunkovice triangl - 21.1.2010

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
bumper
Kontaktovat uživatele:

Strunkovice triangl - 21.1.2010

Příspěvek od bumper » pon led 18, 2010 9:06 pm

Tak mi ciza poslal nejaky " vrazedny task " tak si namazte pod kolenama, protoze tohle asi nedoleti nikdo :muhehe: http://medlanky.bumper.cz/condor_flight.htm
Obrázek Obrázek

Špony

Re: Strunkovice triangl - 21.1.2010

Příspěvek od Špony » úte led 19, 2010 2:16 pm

A jejda...to je snad sity na miru pro nej...
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

Ados

Příspěvek od Ados » úte led 19, 2010 8:11 pm

Akorát sem dostal chuť na Strakonickýho Dudáka.

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pát led 22, 2010 1:53 pm

Houpy hou, houpy hou, letim si tak krajinou... jaaa se asi pobliju :fuj: tak se da asi nejlip popsat vcerejsi let :D Ostatne komentare kratce po startu, kdy HS hlasi, kurnik ja mam asi po joysticku :joystick: nebo se vam to taky tak divne kvedla a naklani ? DC na to suse zopakoval, dyt rikam, ze to hoope :) Robert se v tomto turbulentnim pocasi, ktere si taky sam namixoval konecne dockal vysneneho vytezstvi. Gratulace :!: Pravdepodobne to bylo tim, ze tentokrat to bylo ponekud tezsi a taky jsem si vsiml, ze behem letu nepsal, ze uz ma v sobe druhou sedmicku vina :opilec: jako vetsinou, ale naopak, udajne do sebe behem preletu vyklopil 1l mleka. Co pak nasledovalo po preletu na WC, to uz nevim, ale na let to melo urcite pozitivni vliv.

Obrázek

Ja jsem sunar behem letu netankoval, takze jsem skoncil v protisvahu za druhym otocnakem.

Obrázek

Nekde nedaleko me asi upadl i DC a udelal z toho trisky :) HS to profrcel cele na pohodu a ostatni z nasi male staje se k letu vubec nepripojili :? Tak zase priste, kdo bude mit chut a cas.
Obrázek Obrázek

Odpovědět