Svahování na Palačáku

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět
Špony

Svahování na Palačáku

Příspěvek od Špony » čtv říj 22, 2009 11:19 pm

Bohužel příští sezónu se po Blanících budete opět školit na VT116 Orlik. Během zásilky tří LS8 a jedenkrát ASW-28 došlo ke čtyřem mimořádným situacím a to přistání těchto strojů do polí. Bohužel se tak stalo ještě na slovenském uzemí, v podstatě na odkluzu, a tak nebyl problém pro místní partizánskou skupinu vedenou jistým Romanem S. se těchto strojů zmocnit a převést do místního aeroklubu.

Tak jsme šli lítat na místní svah Palačák. Fotky jsou velice zajímavé a myslím, že vypovídají za vše:
http://picasaweb.google.cz/jan.sponer/Screenshots#
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

bumper
Kontaktovat uživatele:

Re: Medlánky - Flight simulátor - Condor

Příspěvek od bumper » pát říj 23, 2009 12:13 am

No to byla tragikomedie, tak jestli se mi nejak nepodari poladit novej router, tak nevim, odpojuje si to koho chce jak chce a kdy chce, nechapu, se starym to vzdycky slapalo jak hodinky :?
Obrázek Obrázek

VasekF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VasekF » pát říj 23, 2009 9:03 am

Ados píše:No výborně. Kdyby mě server nekicknul ještě před přidáním do hry, možná bych si i zalítal...
Z toho si nic nedělej! Já u pokusů o připojení k bumperovi vykouřil tak půl krabky a málem utrhl můj bytelný MS Force Feedback :-(. Příště to snad půjde líp. Dejte vědět kdy si dáme zase nějaký let. Klidně i dřív než ve čtvrtek. Potřebuju trénovat, protože jsem se včera nakonektil na jiný server kde se letělo Slovenskou a po 50km jsem přistál v lese poblíž Chopoku :-( Skluzem a s vyvalenejma brzdama proti větru jsem to posadil na paseku :-D Letadlo se nerozbilo, ale přivezou mi ho asi až na jaře :mrgreen:
Až kolem vás prohrčí ocelový pták OK5100, vezměte čepice, hoďte je do vzduchu a křičte VIVAT!!!

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pát říj 23, 2009 2:59 pm

VasekF píše:Z toho si nic nedělej! Já u pokusů o připojení k bumperovi vykouřil tak půl krabky a málem utrhl můj bytelný MS Force Feedback :-(. Příště to snad půjde líp.
Ja doufam, ze jo, doted jsem s tim pripojenim nemel problem, to je jak naschval. Pridavam jeste par obrazku z litani na svahu ( to je jeste pred tim, nez se to zvrhlo v hromadne niceni kompletniho obsahu hangaru ) :muhehe:

Obrázek
fronta na navijak

Obrázek
medlanecke hejno

Obrázek
na svahu

Obrázek
a zase na svahu
Obrázek Obrázek

Ados

Příspěvek od Ados » sob říj 24, 2009 11:42 am

Honzova fotka č.11 je vážně povedená. Těším se na další čtvrtek.

yellec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yellec » stř říj 28, 2009 10:49 am

Sice opožděně, ale taky přidávám pár fotek. http://yellec.zonerama.cz/Condor-221009#photoPage=0;
Death is just Mother Nature´s reminder to watch your airspeed...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » čtv lis 25, 2010 2:30 pm

Protoze Dandys je co se Condora tyce uplny novacek, dopral jsem mu vcera takove mensi politani pro radost a taky mu pak pustil na chvilku svahovani na Palacaku :) funguje to i na nove scenerce, coz je fajn.
Jeden obrazek ze stoupaku, no dalo to strasnou praci v tomhle litat, Vrata pri prvnim naletu do stoupaku prohlasil, ty ja se toho normalne bojim :twisted:

Obrázek
Obrázek Obrázek

Odpovědět