Kde létat online

A Century of Flight

Moderátoři: Roman, Dandys, bumper

Odpovědět
Špony

Kde létat online

Příspěvek od Špony » pon led 01, 2007 2:08 pm

Ještě by mě zajímalo jestli taky létate FSku online třeba na VATSIMu? Já do toho začínám pronikat a myslím si, že se tam dá skvěle naučit komunikace s TWR nebo CTR, když je online.

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon led 01, 2007 2:15 pm

nomis píše:Ještě by mě zajímalo jestli taky létate FSku online třeba na VATSIMu? Já do toho začínám pronikat a myslím si, že se tam dá skvěle naučit komunikace s TWR nebo CTR, když je online.
Na IVAO lita Alfonz ;-) je to to stejny jak VATSIM, nebo teda +-

alfonz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfonz » pon led 01, 2007 3:59 pm

Ještě by mě zajímalo jestli taky létate FSku online třeba na VATSIMu? Já do toho začínám pronikat a myslím si, že se tam dá skvěle naučit komunikace s TWR nebo CTR, když je online.
No jak říká Bumper je to hodně podobné. Já osobně používám IVAO. Je na začátek rozhodně lehčí na pochopení. Pokud by jsi potřeboval poradit nejvíce věcí ohledně IVAO najdeš zde:

Kód: Vybrat vše

http://cz.ivao.aero/
jinak mé ICQ máš ;-)
My letci máme ocelové ptáky, přidej se k nám, budeš jej mít taky!

Špony

Příspěvek od Špony » úte led 02, 2007 10:59 am

já jsem to na IVAO zkoušel,ale nešlo se mi připojit-nevím proč. Tak jsem začal na VATSIMu a myslím, že je to tam v pohodě. Nejdříve jsem lítal VFR a nakonec jsem se nechal přemluvit na IFR za ČSAv :)

alfonz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfonz » úte led 02, 2007 12:16 pm

Nuda :lol: taky jsem to litaval, ale CSAv te nepusti za hranice muzes litat jen nas a slovenskej FIR, musis udelat nalet pak delas zkousky a pak teprve muzes litat dal. Neboj ono te to omrzi :muhehe: Doufam, ze litas aspon s PMDG, protoze jinak je to dost nuda. Jinak jeste doporucuji nekde se podivat nebo zakoupit FSpassenger.

MartinM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinM » stř led 03, 2007 12:51 pm

alfonz píše:
No jak říká Bumper je to hodně podobné. Já osobně používám IVAO. Je na začátek rozhodně lehčí na pochopení. Pokud by jsi potřeboval poradit nejvíce věcí ohledně IVAO najdeš zde:

Kód: Vybrat vše

http://cz.ivao.aero/
jinak mé ICQ máš ;-)
Jdu do IVAO...uz se registruju, behem tydne, jak bude cas reinstalim masinu a naisntalim FS a muzem to spustit :)
Chci lítat víc, výš a líp!

alfonz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfonz » stř led 03, 2007 5:50 pm

No skvěle ;-)
Jdu do IVAO...uz se registruju, behem tydne, jak bude cas reinstalim masinu a naisntalim FS a muzem to spustit
Dej vědět polítáme všichni :lol:

Špony

Příspěvek od Špony » stř led 03, 2007 5:52 pm

lítám s B737-700 od PMDG.aby se ti započetly lety do zahraničí, musíš mít u CSAv 30 hodin nalítanejch a pak udělat zkoušky a je to. Tím si to CSAv jistí, že jim do ciziny nebudou lítat nevzdělaní piloti. Myslím, že je to dobrej systém.

alfonz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alfonz » stř led 03, 2007 7:47 pm

Jestli ten nálet už máš tak je to v poho pokud ne tak si to užíj :razz: :muhehe: Však uvidíš o čem je komunikovat v angličtině. Rozhodně mluv jen anglicky ať si na to zvykneš. Na Vatsimu všichni řídící pokud to nejsou lamky mluví dobře plynule. Když jsem lítával do Rakouska tak občas jsem měl dost problémy s tím co mluví....... Vyzkoušej a uvidíš

Špony

Příspěvek od Špony » čtv led 04, 2007 10:38 pm

zatím mám nalítano 12 hodin, takže lítám LKPR-LZKZ. Mluvím v angličtině, protože se mi to zdá mnohem jednodušší-než vymýšlet složitosti v češtině, raději použiju frázi z angličtiny :)

Odpovědět