Kdy chceme poletovat?

The Competition Soaring Simulator

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

Odpovědět

Kdy chcete létat?

Anketa končí za čtv říj 13, 2011 9:56 pm

Pondělí
2
11%
Úterý
5
28%
Středa
4
22%
Čtvrtek
2
11%
Pátek
2
11%
Sobota
2
11%
Neděle
1
6%

Celkem hlasů: 18

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Kdy chceme poletovat?

Příspěvek od CaesarD » čtv zář 29, 2011 9:58 pm

Ahoj :director: ,
předtím, než bezohledně vybereme den pro další condor zimní létání :plane:, bych se rád poptal, kdo a kdy by mohl létat :joystick: ? Jaký den je nejvhodnější pro co nejhojnější účast? Přidá se někdo nový/á :huh: :travar:
David C;)

bumper
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy chceme poletovat?

Příspěvek od bumper » pát zář 30, 2011 2:44 pm

Tak jsem nějak pozjišťoval kdy se co lítá a ideální termín je úterý, nebo středa. Nekryje se to s jinýma soutěžema a tím pádem by se k nám přidalo určitě víc lidí. Takže bych to rád dotlačil do finále na některý z těchto dvou dnů.
Obrázek Obrázek

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon říj 03, 2011 3:26 pm

Takže vyhrálo úterý, teď ještě upřesnit čas, vadilo by, kdyby byl join time už od 19:30 a kolem 20:00 už by byl start ? Jestli by to někdo nestíhal tak sem napište. Od příštího úterka už bych to rád pustil na ostro ať můžem začít lámat joysticky :)
Obrázek Obrázek

Ados

Příspěvek od Ados » pon říj 03, 2011 5:51 pm

Čas je ok. Když se lítá až do půlnoci tak to je ráno ve škole docela poznat. :hang:
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon říj 03, 2011 6:11 pm

Ados píše:Čas je ok. Když se lítá až do půlnoci tak to je ráno ve škole docela poznat. :hang:
Musíš lítat rychle ! :muhehe:
Obrázek Obrázek

Špony

Příspěvek od Špony » pon říj 03, 2011 6:14 pm

Měl bych pro letošek menší návrh na změnu co se týče bodování. Co to udělat do nějaké excelovské tabulky a body z jednotlivých úloh sčítat, ať je to zajímavější. Takto donutíme lidi, aby chodili lítat každý týden, případně každému se stane že někdy nepoletí, tak jedna/dvě disciplíny nebudou v konečném důsledku hrát roli.
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon říj 03, 2011 10:22 pm

Já bych se na tabulku vytento, myslím, že tohle zrovna víc lidí nepřitáhne. Kdo bude chtít vyloženě závodit, tak se chystají zase na sobotu nějaký ofiko závody, jako byl medlánky cup ( který měl perfektní web, perfektní tabulky, dokonce i věcné ceny pro vítěze ) a neletěl to odsud nikdo, krom mě a vráti, takže tabulkama to asi nebude :roll: Pokud by ses ale tvorby takové tabulky ujal, tak nic proti, já ale excel a tabulky nerad :)
Obrázek Obrázek

Erik3P

Příspěvek od Erik3P » úte říj 04, 2011 2:18 pm

bumper píše:Já bych se na tabulku vytento, myslím, že tohle zrovna víc lidí nepřitáhne. Kdo bude chtít vyloženě závodit, tak se chystají zase na sobotu nějaký ofiko závody, jako byl medlánky cup ( který měl perfektní web, perfektní tabulky, dokonce i věcné ceny pro vítěze ) a neletěl to odsud nikdo, krom mě a vráti, takže tabulkama to asi nebude :roll: Pokud by ses ale tvorby takové tabulky ujal, tak nic proti, já ale excel a tabulky nerad :)
Competition Manager / CompMan 1.0 - http://www.virtualsoaring.eu/download
zvlada z CSVciek (ak si pilot nemeni meno a CN kazdy tyzden) zratavat body (najlepsie preratane cez ShowCondorIGC 2.6) za jednotlive tasky... dokonto to vie urobit tabulkove HTLMko - ja ale pouzivam len CSV vystup...
CompMan 1.0 zvladne hocikto, aj help to ma v PDFku...
Erik | 3P
––––––––––––––––––
www.virtualsoaring.eu

Ados

Příspěvek od Ados » úte říj 04, 2011 5:03 pm

Podle mě je tabulka dobrej nápad. Těžko to sice bude hlavní důvod proč lítat, ale myslím že to aspoň bude větší sranda. Třeba budu zase první (odspodu) :muhehe:
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

Erik3P

Příspěvek od Erik3P » úte říj 04, 2011 5:11 pm

Ados píše:Podle mě je tabulka dobrej nápad. Těžko to sice bude hlavní důvod proč lítat, ale myslím že to aspoň bude větší sranda. Třeba budu zase první (odspodu) :muhehe:
Suhlasim, tiez sme dlho lietali bez PDAckovy Batoh! bez bodov, teraz uz stvrty kvartal aj s hodnotenim 2/3 najlepsich vysledkov (aby bolo co skrtat, nie kazdy tyzden moze clovek letiet), a ludia sa zacali zlepsovat. T.j. outlandisti zacali dolietat, a zvysok zacal dolietavat rychlejsie :muhehe:
http://www.virtualsoaring.eu/batoh?page ... ay=overall
Erik | 3P
––––––––––––––––––
www.virtualsoaring.eu

Odpovědět