Zmena terminu pravidelneho litani !

The Competition Soaring Simulator

Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper

MartinM
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmena terminu pravidelneho litani !

Příspěvek od MartinM » čtv zář 23, 2010 9:01 am

to je v poho, musim stejne nejdriv stahnout a nainstalit a doufam ze mam nekde v mailu licencni klic, bo jsem prisel o disk...
jake mate vybaveni? ja mam jen klacek :)...takze pokud tam litaji nadsenci s pedaly a IR trackingem, tak se nejspis nechytam...
Chci lítat víc, výš a líp!

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » čtv zář 23, 2010 5:27 pm

MartinM píše:to je v poho, musim stejne nejdriv stahnout a nainstalit a doufam ze mam nekde v mailu licencni klic, bo jsem prisel o disk...
jake mate vybaveni? ja mam jen klacek :)...takze pokud tam litaji nadsenci s pedaly a IR trackingem, tak se nejspis nechytam...
No tak na tech Condor zavodech se asi nechytas na tuty, ale tady v tomto pripade to ani tak nebude o tom, kdo ma vetsi, teda lepsi klacek :muhehe: Ja mam teda jen joy a misto pedalu otocnou rukojet, me to plne vyhovuje, ale je mi jasny, ze to je tim, ze nelitam real a nejsem naucenej " slapat " :) Trackir nemam taky, i kdyz to je jedna z veci co musi bejt u toho online litani fantasticka, hlavne v tech velkych chumlech pri zavodech ve stoupaku to bude k nezaplaceni. Nicmene da se i bez toho. Ale neboj se nic, kde poletim ja, tak tam mas vetsinou jistotu, ze posledni nebudes, ja jsem totiz desne sikovnej :cry: Zaklad je podle me ale u tohoto spolecnej s realem, kdo v tom sedi denne, lita dobre, kdo jednou za rok, lita blbe :) a pak jsou jeste vyjimky jako ja, u takovejch je to uplne jedno a litaj porad blbe :rotfl:
Obrázek Obrázek

d.aemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od d.aemon » úte zář 28, 2010 11:02 am

Tak nějak doufám, že se pravidelný termín přesune, bo v úterý, na rozdíl od minulé sezóny, nemůžu :( Bude se dělat nějaké přehodnocení, nebo se pojede podle starého termínu?
Obrázek
L-13, L-23, VT-116 (1 pole)... do brusů daleko, ale pracuju na tom =o)

Špony

Příspěvek od Špony » úte zář 28, 2010 11:19 am

Asi se bude dělat zase anketa, který den to vyhovuje nejvíce lidem.
Průsery se stávají z okamžitých nápadů.

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » úte zář 28, 2010 4:50 pm

No anketa se znovu udelat muze, jen mam obavu, aby to nebylo jak loni. Utery byl jedinej den, kdy se nelitala nejaka jina soutez a tak se nas seslo vzdycky hodne. Pokud jsem to nechal na jiny den a byla to ciste akce pro zdejsi, tak to bylo kolikrat utrpeni, kvuli male ucasti.
Zacatek litani bych nacasoval na konec real sezony, jen teda popravde nevim, kdy presne to s real plachtenim letos zabalite. Od toho data uz bych to pak rad pravidelne poustel. Potesujici by bylo, kdyby se oproti lonsku treba jeste pridal nejaky mistni novacek. Z nove elementarky uz vubec nikoho neznam, takze pripadne premlouvani prenecham ciste na vas :)
d.aemon píše:Tak nějak doufám, že se pravidelný termín přesune, bo v úterý, na rozdíl od minulé sezóny, nemůžu :( Bude se dělat nějaké přehodnocení, nebo se pojede podle starého termínu?
Nahod nejaky den co se ti hodi, at se mame od ceho odrazit :roll:
Obrázek Obrázek

Špony

Příspěvek od Špony » úte zář 28, 2010 5:20 pm

Tak zdá se, že přeletová sezóna už skončila. Možná ještě bude nějáký den na polítání kolem placu, ale 500 FAI už letos neobletím :pohoda: . Teď začíná sezóna vlnová, což se našich moc netýká. Maximálně týden v době wavecampu.

Jan Gottvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Gottvald » úte zář 28, 2010 5:52 pm

nemuzete zalozit cvicne server? Zkousim zda se me to prihlasi a pojede ...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » stř zář 29, 2010 1:23 pm

Jan Gottvald píše:nemuzete zalozit cvicne server? Zkousim zda se me to prihlasi a pojede ...
To muzes klidne otestovat na jakemkoli free serveru http://www.condorsoaring.com/serverlist.php Pokud to nemas " znarodnene " :wink: tak by nemel byt problem, akorat je potreba osefovat FW aby ti to neblokoval.
Obrázek Obrázek

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CaesarD » stř zář 29, 2010 6:19 pm

Už se to blíží, chystejte své stroje :!: Asi bych to viděl tak, že budeme lítat opět v našich krajích, tj. instalujte Slovak rep. 1.0 a Czech rep. 1.0, vše je k mání zde http://condorworld.eu/

Doufám, že se k nám přidá ještě někdo nový :!:

A zároveň bych poprosil letuchtivý lid, aby se vyjádřili kdy mohou lítat a chtějí lítat:) ne že je tam nikdy neuvidíme!
DC - Já se podřídím davu, mohu kdykoliv:)

LS8 rocks;)
David C;)

falkon

Příspěvek od falkon » čtv zář 30, 2010 2:47 pm

CaesarD píše:Už se to blíží, chystejte své stroje :!: Asi bych to viděl tak, že budeme lítat opět v našich krajích, tj. instalujte Slovak rep. 1.0 a Czech rep. 1.0, vše je k mání zde http://condorworld.eu/
LS8 rocks;)
... a za chvilu bude vydana nova SlovakiaCE 6.0 - viz. http://www.condorsoaring.sk/phpBB2/view ... 34&start=0

LS8 is a rock;)
Epitaf pro piloty malých sportovních letadel

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

d.aemon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od d.aemon » pát říj 01, 2010 1:06 pm

Já bych k vyřešení svýho problému s komplem potřeboval někde půjčit SATA řadič do PCI sběrnice. Nevíte někdo o nějakém? Stačí mi půl hodinky, jen abych to vyzkoušel a potvrdil si, že mi odchází SATA na desce. Jinak budu lítat jen s velkýma obtížema...
Obrázek
L-13, L-23, VT-116 (1 pole)... do brusů daleko, ale pracuju na tom =o)

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon říj 04, 2010 2:29 pm

d.aemon píše:Já bych k vyřešení svýho problému s komplem potřeboval někde půjčit SATA řadič do PCI sběrnice. Nevíte někdo o nějakém? Stačí mi půl hodinky, jen abych to vyzkoušel a potvrdil si, že mi odchází SATA na desce. Jinak budu lítat jen s velkýma obtížema...
Mam tu teda v komponentech hromadu veci ze kterych bych slozil mozna i 2 PC :) ale SATA radic do PCI mezi nima bohuzel neni. To je zrovna vec, kterou ma v PC tak jeden clovek z tisice :? Nejak to polad, aby se kvuli tobe nemenil termin litani a nakonec se nezucastnis :cry:
Obrázek Obrázek

Jan Gottvald
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan Gottvald » pon říj 04, 2010 4:24 pm

kdy se začne?

CaesarD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CaesarD » pon říj 04, 2010 7:24 pm

Jan Gottvald píše:kdy se začne?
Tento tyden bych dal nějaký testovací let, třebas medlánecký svah :lol: nebo nějakej speed task na branky v alpách a příští pondělí bysme už začli ofiálně poletovat, co vy na to?
David C;)

Špony

Příspěvek od Špony » pon říj 04, 2010 10:11 pm

Já jsem pro branky v Alpách, ať si trochu zasvahujem. A klidně tento týden (snad budu stíhat z letiště, pokud bych se šel vozit)

Odpovědět