Zmena terminu pravidelneho litani !
Moderátoři: Roman, Dandys, CaesarD, bumper
- bumper
- Příspěvky: 468
- Registrován: úte dub 26, 2005 3:43 pm
- Bydliště: Brno-Komín
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zmena terminu pravidelneho litani !
No ja to vidim bohuzel z me strany realne az od pondeli 18.10, pokud tedy neni nekdo jiny ochoten pustit server. David by mohl zatím nachystat aspoň tři FP do zásoby, at to pak nemusime resit za pochodu. Ja moc trate stavet neumim a s pocasim si taky moc nevyhraju. To poletovani bych pokud mozno omezil asi jen na tu nasi rodnou hroudu, mame ted k dispozici tri perfektni scenerky, takze toho vyuzijme naplno.
Re: Zmena terminu pravidelneho litani !
Jeden mi aktualen lezi na skrinke. Cinkni a dohodneme sa telefonicky...d.aemon píše:... potřeboval někde půjčit SATA řadič do PCI sběrnice. Nevíte někdo o nějakém?
Epitaf pro piloty malých sportovních letadel
Budiž Ti země
ultralehká...
(Karel Plíhal)
Budiž Ti země
ultralehká...
(Karel Plíhal)
-
- Příspěvky: 197
- Registrován: čtv bře 12, 2009 1:59 pm
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Zmena terminu pravidelneho litani !
instruktory nebereme!nomis píše:Já jsem pro branky v Alpách, ať si trochu zasvahujem. A klidně tento týden (snad budu stíhat z letiště, pokud bych se šel vozit)