Zajímavé fotky

Letecké zajímavosti aneb co kdo objevil na internetu.

Moderátoři: Roman, Dandys

Odpovědět
Michael.Salih
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé fotky

Příspěvek od Michael.Salih » pon čer 02, 2014 9:00 am

Bergfalke pod tygřím okem...

Obrázek

Alena V.

Příspěvek od Alena V. » pon čer 02, 2014 9:19 am

bumper píše:Jasně, klidně odkaz na fotky zveřejněte, já budu jen rád, že se na fotky podívá více lidí, ostatně proto to fotím, aby na to někdo koukal. :)
Děkuji ... jsou krásný ... tak ať se lidi potěší ... :-)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám...

Alena V.

Příspěvek od Alena V. » úte čer 03, 2014 7:14 pm

bumper píše:Jasně, klidně odkaz na fotky zveřejněte, já budu jen rád, že se na fotky podívá více lidí, ostatně proto to fotím, aby na to někdo koukal. :)
A co by mě stálo zveřejnění 2 - 3 fotek v místním plátku - Medláneckém zpravodaji? :-) Samozřejmě s uvedením zdroje v R-ku?

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » úte čer 03, 2014 8:50 pm

Nestálo by to nic, stačí u fotky, nebo pod fotkou uvést jméno autora, něco jako " foto: František Brablc ".
Obrázek Obrázek

Alena V.

Příspěvek od Alena V. » úte čer 03, 2014 8:56 pm

bumper píše:Nestálo by to nic, stačí u fotky, nebo pod fotkou uvést jméno autora, něco jako " foto: František Brablc ".
Jste zlato, s uvedením zdroje počítám.. Alena V. .. takto starostka MČ Brno-Medlánky .. a děkuju mooooooc ...Uvedu s dovolením i odkaz na stránky .. ne AK Medlánky, ale Vaše ... tedy tvoje, pokud můžeme touto zrychlenou formou tykání...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » úte čer 03, 2014 9:26 pm

Jo jo, za odkaz na mé stránky se taky nebudu zlobit. :) A tykání je v pohodě, já s tím mám problém vždycky jen u nových lidí z elementárek, protože ty za poslední dva roky zatím moc neznám, resp. osobně skoro vůbec. Ono je těch lidí na letišti strašně moc a pořád přicházejí další a další, tak to nějak nestíhám.
Obrázek Obrázek

Alena V.

Příspěvek od Alena V. » stř čer 04, 2014 6:27 am

Jasně, to je normální a zcela pochopitelné. Hezký den. Ája

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » sob čer 07, 2014 10:59 pm

Tak už je na světě i pěkné video z dětského dne, které natočil a sestříhal kamarád Lubomír Herman.
http://youtu.be/zG8uY4rHoAU
Obrázek Obrázek

Alena V.

Příspěvek od Alena V. » pon črc 28, 2014 8:10 pm

Alena V. píše:
bumper píše:Nestálo by to nic, stačí u fotky, nebo pod fotkou uvést jméno autora, něco jako " foto: František Brablc ".
Jste zlato, s uvedením zdroje počítám.. Alena V. .. takto starostka MČ Brno-Medlánky .. a děkuju mooooooc ...Uvedu s dovolením i odkaz na stránky .. ne AK Medlánky, ale Vaše ... tedy tvoje, pokud můžeme touto zrychlenou formou tykání...
Ahoj, mohu použít tvoje fotky k podpoření žádosti na ministerstvo ŽP a AOPK stran našich syslů - opětovná žádost o zapsání EVL do NATURY 2000 (tedy zdroj uvedu, jak jsme domluveni, ale asi nebude úplně relevantní)? Mám to tak nějak asi na starosti. Jinak jsem odkaz na syslí fotky našich syslů poslala Romanovi Zajíčkovi z AOPK ČR za prima info ohledně početního stavu našich syslů, byl z nich nadšen. Mailem se ptal na autora, tak je možné, že se nějak ozve ohledně autorských práv, ale možná taky ne, tak abys nebyl naštvaný, kdyby se někde zveřejnily v ročence o syslech bez zdroje, to už je mimo mne. Alena

P. S. Jinak pro všechny, které to zajímá, tj. asi pro všechny: letošní sčítání syslů znamená, že máme pozorováno 281 jedinců, celkový odhad 550.
Podle mých (zatím neofiko info) padl sice letos ve Vyškově celkový rekord pozorovaných jedinců, ale bylo mnohem lepší počasí než u nás, tak by jich odhadem mělo být asi míň než u nás ...

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » pon črc 28, 2014 10:03 pm

Jo jo, fotky syslíků klidně použij. Pokud je někdo z ochranářů zveřejní v nějaké publikaci bez uvedení autora, tak holt už stejně nic nenadělám, ale snad ne. Vzalo mi to dost času, než se mi je takto podařilo nafotit, protože tady na letišti jsou moc opatrní a strašně rychle se schovávájí. Musel jsem třeba půl hodiny nehybně čekat u syslí díry a ještě se zároveň modlit, aby někdo nešel kolem, nebo nejel na kole, případně nešel nějaký debil se psem na volno. Mimochodem zrovna ty čokli na volno bych na letišti zakázal, jednak vyhrabávají těm chudákům syslům nory a dělaj z toho velké díry ( a vy to pak musíte pracně zasypávat ) a druhak i kvůli bezpečnosti provozu. Všiml jsem si, že na jiných letištích je zákaz volně puštěných psů zcela normální, kor v případě, že se na ploše nachází chráněná syslí rezervace.

Tuhle fotku z Medlánek jsem našel v jedné galerii na webu, která už je ale bohužel nefunkční. Zajímalo by mě co by na to řekli ochranáři...
Obrázek
Obrázek Obrázek

falkon

Příspěvek od falkon » ned bře 08, 2015 10:04 pm

Epitaf pro piloty malých sportovních letadel

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

Dandi

Příspěvek od Dandi » čtv srp 20, 2015 5:04 pm

Both optimists and pessimists contribute to the society. The optimist invents the aeroplane, the pessimist the parachute.

George Bernard Shaw

bumper
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bumper » úte zář 15, 2015 8:55 pm

Fotky z letošního Oldtimeru už jsou na webu, tak mrkněte.

http://medlanky.bumper.cz/fotogalerie/a ... index.html
Obrázek Obrázek

Helča

Příspěvek od Helča » čtv pro 31, 2015 12:55 am

Bobřík odvahy.... aneb kdo to dokouká až do konce je hrdina :mrgreen:
http://imgur.com/a/xHMmS

....ale asi to je jen tím, že podle všeho vykazuji známky "nemoci" zvané Submechanophobia, což je strach z částečně nebo úplně ponořených věcí. :mrgreen:

....a není to vůbec tak vtipné, jak to zní...
And let's get one thing straight. There's a big difference between a pilot and an aviator. One is a technician; the other is an artist in love with flight.
— E. B. Jeppesen

Ados

Příspěvek od Ados » ned led 03, 2016 9:51 am

jsem hrdina :pohoda:
Never was so much owed by so many to so few. - Winston Churchill
Obrázek

Odpovědět