Testy

Moderátoři: Roman, Dandys

Odpovědět
MartinM
Kontaktovat uživatele:

Testy

Příspěvek od MartinM » pon říj 24, 2005 7:09 pm

Zdarec, tak jsem jen tak ze zvedavosti prolitl ty testy....to si delate srandu, ze to vsecko musim umet?? :shock: :muhehe:

Btw. uz zacal podzimni vycvik - teorie? Kdo chodite / budete chodit, mohli byste sem hazet temata co se probirala ? Pripadne zkusit oscanovat poznamky a vyvesit to tu? Ja jsem bohuzel / bohudik do Vanoc mimo CR a rad bych delal zkousky ted v breznu, tak abych se mohl zacit pripravovat... protoze tech testovych otazek ze vsech oblasti je ....nechci byt sprostej :muhehe: ...moc ... :?

A piste necom, at se to tu trochu rozhybe...zatim Martin

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy

Příspěvek od Dandys » pon říj 31, 2005 9:06 pm

MartinM píše:Zdarec, tak jsem jen tak ze zvedavosti prolitl ty testy....to si delate srandu, ze to vsecko musim umet?? :shock: :muhehe:
Srandu si tady nikdo nedělá a umět to všechno samozřejmě budeš muset! Když ne při přezkušování v rámci aeroklubu, aby jsi mohl zahájit praktický výcvik, tak stoprocentně na teoretické zkoušky v Praze, které musíš úspěšně složit, aby jsi mohl získat "piloťák". Doporučuji opravdu NEPODCEŇOVAT :!:
Nehledě na to, že je znalost teorie pro pilota životně důležitá; bohužel v dnešní době je moderní si zaplatit a už sedět v letadle. To se ovšem týká hlavně "ultralajďáků". V Medlánkách to tak naštěstí nechodí.
MartinM píše:Btw. uz zacal podzimni vycvik - teorie? Kdo chodite / budete chodit, mohli byste sem hazet temata co se probirala ? Pripadne zkusit oscanovat poznamky a vyvesit to tu? Ja jsem bohuzel / bohudik do Vanoc mimo CR a rad bych delal zkousky ted v breznu, tak abych se mohl zacit pripravovat... protoze tech testovych otazek ze vsech oblasti je ....nechci byt sprostej :muhehe: ...moc ... :?

A piste necom, at se to tu trochu rozhybe...zatim Martin
Pokud se bude v hodinách teorie začínat aerodynamikou, tak je velká škoda, že ji zameškáš, protože výklad docenta Daňka nenahradí nic na světě. Každopádně bude nejlepší, až po vánocích začneš do teorie chodit, ofotit si zápisky od někoho od koho to přečteš. ;-)
Pokud Ti nebude něco jasné je tu toto fórum.

Poslední připomínka: Rozdělil jsem téma "Zatáčky", kam jsi tento příspěvek napsal a udělal jsem z něho samostatné téma "Testy", jak jsi ostatně svůj příspěvek v předmětu pojmenoval. Do budoucna Tě prosím aby jsi psal buď k tématu nebo založil téma nové a vyvaroval se tzv. "off topic". Díky :pohoda:
Naposledy upravil(a) Dandys dne sob čer 03, 2006 10:12 am, celkem upraveno 2 x.
Není umění být dobrým pilotem, ale být starým pilotem! Obrázek

MartinM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinM » pon říj 31, 2005 9:45 pm

Heh, to byl joke, jasne ze vim ze to musim umet :)...ty zameskany prednesy me ale celkem stvou...ciste nahodou, ty zadny zapisky nemas Dandys? :)

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dandys » pon říj 31, 2005 9:56 pm

Jasan že mám, ale lepší bude když řekneš někomu ze Tvé elementárky, protože vám to může přednášet někdo jiný než nám a potom u zkoušek bude požadovat také něco jiného.
Pokud ovšem nastane nějaký problém, klidně Ti svoje zápisky ofotím.
Také se docela vyplatí zainvestovat cca 400,- Kč a zakoupit si "Učebnici pilota". Zrovna ta aerodynamika tam není zpracována příliš šťastně, ale jinak je to asi v současné době jediný komplexní zdroj informací, který se dá sehnat.
Obrázek

MartinM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartinM » pon říj 31, 2005 10:02 pm

Dandys píše:Jasan že mám, ale lepší bude když řekneš někomu ze Tvé elementárky, protože vám to může přednášet někdo jiný než nám a potom u zkoušek bude požadovat také něco jiného.
Pokud ovšem nastane nějaký problém, klidně Ti svoje zápisky ofotím.
Také se docela vyplatí zainvestovat cca 400,- Kč a zakoupit si "Učebnici pilota". Zrovna ta aerodynamika tam není zpracována příliš šťastně, ale jinak je to asi v současné době jediný komplexní zdroj informací, který se dá sehnat.
Obrázek
:)) tu uz mam, zainvestovala pritelkyne, darek k promoci :) a az teprv ted ocenuju, ze to trefila dost dobre :) musim ji pochvalit ;)
Jinak dle Zbynka by to mel prednaset zase prof. Danek...uz mam na nej kontakt, tak mu asi napisu mail, abych byl trochu v obraze...
diky za infa...

Dandys
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dandys » pon říj 31, 2005 10:15 pm

Za málo! ;-)

Odpovědět