Hokejovy zapas Medlanky-Krizanov (13.2.2016)

Tlachání na volné téma.

Moderátoři: Roman, Dandys

Odpovědět
falkon
Příspěvky: 249
Registrován: úte dub 01, 2008 10:16 pm

Hokejovy zapas Medlanky-Krizanov (13.2.2016)

Příspěvek od falkon » pát úno 12, 2016 8:00 pm

Zdravim,

preistotu este aj tu pripomeniem, ze zajtra (t.j. sobota 13.2.) poobede (okolo 15:00-16:00) hodiny sa kona exhibicny hokejovy zapas Medlanky-Krizanov o cest a slavu, a k tomu becku piva! Jedna sa o akciu spise spolocensku, ale ak by nakoniec doslo aj na samotny sport, tak sa bude hrat hokej na asfalte (takze hokejky s sebou, korcule nie). ;-)

Odchadza sa z Medlanok v sobotu poobede (povedzme okolo 13-tej), a kazdy hrac alebo fanusik je srdecne vitany! V Krizanove bude nasledovat sportovy rozbor u piva do neskorych vecernych hodin s pripadnym prespanim do bieleho rana. Zaujemci o noclah nech si zoberu spacaky :)

Pre uplnost prikladam originalnu pozvanku od Fildy:
Dne 13.2. proběhne v Křižanově mezinárodní hokejový turnaj mezi Medlánkami, Křižanovem, Poličkou a Kyjovem. Pravděpodobně s tenisákem před hangárem. V případě nepříznivého počasí (sníh), budou utkání hrána s kostkou ledu na stolním hokeji (fotbálku).

Proto potřebujeme všechny akceschopné medlánecké reprezentanty, aby se přihlásili u M. Šťastného. Zvlášť ti, co umí hrát hokej a zvlášť ti, co umí hrát stolní hokej (fotbálek). Vítěz bere zlato v podobě bečky piva.
Epitaf pro piloty malých sportovních letadel

Budiž Ti země
ultralehká...

(Karel Plíhal)

Odpovědět